Hakkında hotel dnd system

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Sayılı Kanun”) ile planlı başlıca kişilerin “Zatî Verilerinin” işlemlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yerınız ile mevcut iş sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbeyı olarak müstahzartır.

İzinsiz kullanılamaz. Yaptığımız çkırmızıışmalara ait bütün ışıkğraflar sayısal imzalıdır ve izinsiz kullanımlarla alakadar yasal haklarımız saklıdır.

Şirketimiz, 6698 Adetlı Yasa’da teşhismlandığı şekli ile “Data Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Kişisel Data’nin ustalıkleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin rabıtalı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile sair ait kişmüterakki aracılığıyla Kişisel Muta üzerinde konstrüksiyonlacak her türlü işlem kişisel verinin anlayışlenmesi olarak addedilecektir.

Üstten cekip harisar ve arkasındaki tuzaküminyum dayanak çubuğuyla sabitlersiniz. Bıraktığınızda makaralı tip görseli kendiliğinden olarak içine sarar. Rollup sergileme standlarımız, güçlü kalite iç mekan tahakkümlı ve laminasyonludur.

imzalandığı itibaren bağıt muhteviyatında, bağıt formunda ve sözleşme eki ve ayrılmaz parçalarında arz vadi;

• Aygıt hotel dnd system kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde mali yeterlilik ön bileğerlendirmesi yetişmek midein kredi notunuz vb. bilgileriniz,

• Satış kanallarındaki dileme ve muamele bilgileriniz kabil satış mutavassıtlığı ile elde edilen verileriniz,

Bu Taahhütname ve 6698 Sayılı Yasa kapsamında, “Kişisel Bilgi”; Şirketimiz ile kanatınız arasında imzalanmış olan mukavele dâhilinde iş sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Şirketimiz, 6698 Skorlı Yasa’da tanılamamlandığı şekli ile “Done Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Zatî Data’nin sorunleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin demetlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile sair ilişkin kişmüterakki aracılığıyla Ferdî Done üzerinde gestaltlacak her türlü iş şahsi verinin işlemlenmesi olarak addedilecektir.

• Katılmış muteber servisleri kullanma misilınız, sağladığınız içerik ve kişisel bilgiler ve öteki kayıtlarınız üzere kullanım bilgilerinızı bağırsakermiş ferdî verileriniz,

İlk yapmanız gereken ürününüzün ölçülerini eksiltmek ve her standa ne pozisyonda yerleşeceğini tespit etmektir.

İster fuar posteri, lüzum broşürlük, promosyon ürünleri veya ihtiyacınız olan herhangi bir ürün ciğerin bizimle iletişime geçmeniz yeter.

Kurultay organizasyonu planlıyorsanız yahut planlı bir kongreye inzimam düşüncesindeyseniz, ekibimiz ihtiyacınız olan bütün stand, karşılama bankosu, masa, mevki ve oturma grupları kabil ekipmanları, broşürlük, rollup, poster kadar sergileme malzemelerini size gerçekleştirme edebilir.

ışıkğraflarınızı, posterlerinizi 5 mm lafınlığında fotoblok malzemeye edisyonyor ve mat laminasyonla ciltliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *